CZK / EUR

Značky v síťi ADVENTURE LIFE

MECHANIX WEAR

Rukavice Mechanix Wear vznikly v roce 1993 jako reakce na potřebu mechaniků v motorsportu po ochranných rukavicích s požadavkem na vysoký cit pro práci s drobnými součástmi apod. Postupem doby se z rukavic Mechanix staly nejznámější a nevyhledávanější rukavice nejen v motorsportu, ale především v oblasti ozbrojených a bezpečnostních složek. Chrání ruce uživatele  zároveň umožňují efektivní používání zbraní, radiostanic ale i tabletů apod. Rukavice Mechanix Wear jsou dnes nejznámějším výrobcem profesních rukavic na světě.

RED DOT ONE

RDO je nová česká rodinná značka, která se za zabývá taktickým a outdoorovým vybavením, které se navrhuje ve spolupráci s příslušníky IZS jednotek a profesionály v outdoor oboru. 

BLUEYE EYEWEAR

Australská společnost vyrábějící skvělé slueční brýle se na žádost australské speciální jednotky SASR pustila do vývoje taktických brýlí a výsledkem je ucelená řada, která splňuje ty nejnáročnější testy pro military brýle. Zároveň jde vstříc požadavkům na ergonomii jako žádná jiná světová značka výrobce taktických brýlí. Kompatibilita s ochrannými sluchátky, komunikačními headsety a přilbami je naprosto bezkonkurenční. Při vývoji brýli mysleli designéři na detaily usnadňující používání brýlí v bojových podmínkách a na odolnost, kterou musejí mít v těch nejtěžších situacích.

ALTA Industries

Chrániče kolen a loktů od americké firmy ALTA jsou jedny z nejznámějších typů v armádním a abezpečnostním prostředí. Vynikaí svou odolností, velmi nízkou hmotností, ale především nejlepšími ergonomickými vlastnostmi na trhu. Systém zapínání ALTA Lock, design Contour, používání vibramu nebo v posledních modelech materiálu D3O dělá z chráničů ALTA ty nejlepší produkty pro ochranu kolen a loktů na světě.

 

comazokukly

COMAZO

Německá společnost Comazo byla založena v roce 1884 a v posledních letech se stala specialistou na pracovní oděvy a ochranné prádlo. Je již čtvrtou generací rodinným podnikem. Ať už pro průmyslové podniky, armádu, hasiče nebo policejní a speciální jednotky - profesionální spodní vrstvy Comazo Protect přesvědčují kvalitou materiálu a zpracování, pohodlím při nošení, perfektním střihem a odolností.

 

EXOSKEL

Speciální chrániče EXOSKEL se zrodili v hlavě příslušníka novozélandské speciální jednotky SAS při jedné z akcí kdy se on a jeho kolegové namáhavě dostávali přes střešní okna do budovy. Standardní chrániče buď klouzaly nebo nebyli na těch správných místech těla. Myšlenku záhy zrealizoval a chrániče EXOSKEL, umožňující bezproblémové překonávání okenních rámů, zdí a vůbec všech možných překážek dnes používají desítky zásahových jednotek a týmů na světě. Nehořlavá a ultralehká směs plastů, ze kterých jsou vyrobeny jim propůjčuje unikátní vlastnosti a funkci.

SURVIVAL SLIDEBELT

Opasek pro přežití SLIDEBELT je naprosto unikátním výrobkem, který v sobě snoubí neuvěřitelné užitné vlastnosti a skvělý design, který neudělá ostudu ani při společenské události a zůstává nenápadný a diskrétní. Opasek s vnitřním nylonovým popruhem s obrovskou nosností, možnost posuvu přezky po cca 5 mm, skrytý nůž, magneziový podpalovač a miniaturní LED svítilna dělají s opasku SURVIVAL SLIDEBELT unikátní produkt pro znalce nebo pro muže, kteří chtějí být připraveni na cokoli.

VM FOOTWEAR

VM Footwear je česká firma, která nabízí vysoce kvalitní boty do každého prostředí. Za 20 let, kdy působí na trhu si stihla vybudovat klientelu nejen v české republice, ale i napříč celou Evropou. Jejich boty patří k těm neoblíbenějším mezi policisty i mezi vojáky.

 

AVEC

Firma AVEC CHEM se specializuje na výrobu ochranných masek a filtrů všech typů. Díky vlastní laboratoři na výzkum a testování jejich produktů se jedná o jedny z nejkvalitnějších a nejmodernějších ochranných pomůcek na trhu.

4-14 FACTORY

Italská značka 4-14 Factory nabízí taktické a outdoor oblečení, doplňky, balistické pláty a mnoho dalšího. Jejich oblečení možná vypadá na první pohled nenápadně, ale v případě potřeby se objeví jejich skrytý taktický účel. Jejich produkty jsou nejen velmi kvalitní, ale především pohodlné a oblíbené po celé Evropě.

ARKTIS

Cílem anglické společnosti Arktis bylo vytvořit alternativu k britskému standardnímu vojenskému vybavení. Dnes vyrábí všechny druhy speciálního oblečení a vybavení pro náročné vojenské jednotky, policejní složky, bezpečnostní personál a outdoorové nadšence po celém světě.

Mám zájem stát se prodejcem v síti ADVENTURE LIFE

Firma*
Kontaktní osoba*
Kontaktní údaje*
Máme zájem o prodej produktů značek:*
Poznámka
Smazat dotaz