CZK / EUR

ADVENTURE LIFE Brands

MECHANIX WEAR
Rukavice Mechanix Wear vznikly v roce 1993 jako reakce na potřebu mechaniků v motorsportu po ochranných rukavicích s požadavkem na vysoký cit pro práci s drobnými součástmi apod. Postupem doby se z rukavic Mechanix staly nejznámější a nevyhledávanější rukavice nejen v motorsportu, ale především v oblasti ozbrojených a bezpečnostních složek. Chrání ruce uživatele  zároveň umožňují efektivní používání zbraní, radiostanic ale i tabletů apod. Rukavice Mechanix Wear jsou dnes nejznámějším výrobcem profesních rukavic na světě.

4M SYSTEMS
Značka 4M vznikla v roce 2015 a záhy se stala součástí holdingu Česká zbrojovka Group SE. Proto názvy všech produktů začínají označením CZ 4M. Firma se stará o vývoj a výrobu taktických doplňků, osobních ochranných balistických prostředků, batohů a taktických uniforem pro ozbrojené a bezpečnostní složky. Stejně jako Česká zbrojovka klade vysoký důraz na kvalitu a perfektní užitné funkce každého produktu. Zároveň nabízí kompletní ucelenou produkční řadu, takže je možné výrobky CZ 4M použít od funkčních vrstev oblečení, přes uniformy, batohy, taktické a balistické vesty až po přilby a pouzdra. Přestože se jedná o ryze českou společnost, působí globálně a proto v České republice zajišťujeme distribuci produktů se značkou CZ 4M my.

BLUEYE EYEWEAR
Australská společnost vyrábějící skvělé slueční brýle se na žádost australské speciální jednotky SASR pustila do vývoje taktických brýlí a výsledkem je ucelená řada, která splňuje ty nejnáročnější testy pro military brýle. Zároveň jde vstříc požadavkům na ergonomii jako žádná jiná světová značka výrobce taktických brýlí. Kompatibilita s ochrannými sluchátky, komunikačními headsety a přilbami je naprosto bezkonkurenční. Při vývoji brýli mysleli designéři na detaily usnadňující používání brýlí v bojových podmínkách a na odolnost, kterou musejí mít v těch nejtěžších situacích.

ALTA Industries
Chrániče kolen a loktů od americké firmy ALTA jsou jedny z nejznámějších typů v armádním a abezpečnostním prostředí. Vynikaí svou odolností, velmi nízkou hmotností, ale především nejlepšími ergonomickými vlastnostmi na trhu. Systém zapínání ALTA Lock, design Contour, používání vibramu nebo v posledních modelech materiálu D3O dělá z chráničů ALTA ty nejlepší produkty pro ochranu kolen a loktů na světě.

EXOSKEL
Speciální chrániče EXOSKEL se zrodili v hlavě příslušníka novozélandské speciální jednotky SAS při jedné z akcí kdy se on a jeho kolegové namáhavě dostávali přes střešní okna do budovy. Standardní chrániče buď klouzaly nebo nebyli na těch správných místech těla. Myšlenku záhy zrealizoval a chrániče EXOSKEL, umožňující bezproblémové překonávání okenních rámů, zdí a vůbec všech možných překážek dnes používají desítky zásahových jednotek a týmů na světě. Nehořlavá a ultralehká směs plastů, ze kterých jsou vyrobeny jim propůjčuje unikátní vlastnosti a funkci.

SURVIVAL SLIDEBELT
Opasek pro přežití SLIDEBELT je naprosto unikátním výrobkem, který v sobě snoubí neuvěřitelné užitné vlastnosti a skvělý design, který neudělá ostudu ani při společenské události a zůstává nenápadný a diskrétní. Opasek s vnitřním nylonovým popruhem s obrovskou nosností, možnost posuvu přezky po cca 5 mm, skrytý nůž, magneziový podpalovač a miniaturní LED svítilna dělají s opasku SURVIVAL SLIDEBELT unikátní produkt pro znalce nebo pro muže, kteří chtějí být připraveni na cokoli.

 

 

 

Mám zájem stát se prodejcem v síti ADVENTURE LIFE

Firma*
Kontaktní osoba*
Kontaktní údaje*
Máme zájem o prodej produktů značek:*
Note
Smazat dotaz