CZK / EUR

COMAZO PROTECT lehká nehořlavá čepice, tmavě modrá

nehořlavá čepice

Novinka 103436
103437
Cena: 505 Kč  s DPH 417 Kč  bez DPH
Množství: ks
Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2-046-08347-00

Vyrábí: Comazo GmbH & Co. KG Comazologo2
Popis produktu

Popis produktu

Popis

Popis produktu

Tato čepice nabízí optimální ochranu proti ohni. Mimořádně ploché švy zabraňují vzniku tlakových bodů a poskytují ideální pohodlí při nošení. Tato lehká čepice je vhodná pro všechny účely a je ideálním každodenním společníkem. Je certifikována podle norem DIN EN ISO 11612 a EN 1149-5, je nehořlavá díky Aramidu a Lenzing FR®. Navíc je antistatická díky materiálu Belltron®.

 

Vlastnosti

  • certifikováno podle DIN EN ISO 11612 a EN 1149-5
  • vysoce kvalitní, mimořádně plochý povrch švů
  • nehořlavost díky Aramidu a Lenzing FR®

 

Materiál

Materiál

48,5 % Aramid
48,5 % viskóza / Lenzing FR®
3 % karbonové vlákno / Belltron

aramide

Základní vrstvy vyrobené z aramidu jsou obzvláště robustní a vyznačují se vysokou pevností, takže jsou ideální pro ochranu a hojně se používají v oblasti osobních ochranných prostředků.

belltron

Belltron® je antistatické lehké vlákno obsahující uhlík. I po přidání malého množství vlákna Belltron® do hlavního materiálu má pracovní oděv antistatické vlastnosti, které jsou důležité zejména pro práci ve sterilních prostředích.

funktionsfaser

Výhodou funkčních vláken je, že uvolňují vlhkost ven, a proto jsou prodyšná. Mohou také zastávat základní a/nebo tepelné funkce.

Lenzing FR® splňuje nejvyšší nároky při práci v horkém prostředí nebo v nebezpečí požáru a chrání před tepelným stresem. Vlákno vyrobené z přírodní suroviny bukového dřeva nabízí ochranu před horkem v nejrůznějších odvětvích. 

 

Pokyny k produktu

Pokyny k produktu

Screenshot_2023-12-04_at_12-45-49-removebg-preview

Řada Comazo Protect se při ochraně proti plameni spoléhá na aramid. Speciální příze se skládá z přibližně 115 jednotlivých vláken a vykazuje tak extrémně vysokou pevnost.

feuchtigkeitstransport

Sweat Management vám zpříjemní náročné aktivity při sportu nebo v práci. Použitá vlákna se vyznačují extrémně hydrofobními vlastnostmi.

 

Certifikace

Certifikace

en1149-5_din_norm

EN 1149-5: Ochranný oděv schválený podle normy EN 1149 se používá v prostředí s nebezpečím výbuchu.

iso11612_din_norm

ISO 11612: Tato certifikace je speciálně navržena pro ochranné oděvy pro koncové uživatele, kteří jsou vystaveni krátkodobému kontaktu s plameny a omezenému množství konvekčního, kontaktního a sálavého tepla.