CZK / EUR

Nákrčník HTG RESP 2.0 FD zelený

100301
100300 100299 100298 100297
Cena: 890 Kč  s DPH 736 Kč  bez DPH
Množství: ks
Dostupnost: skladem
Kód zboží: 156/GRE
Záruka: 24 měsíců

Vyrábí: MOIRA a.s. Moira
Popis produktu

Popis produktu

Popis

Nákrčník HTG RESP 2.0 v sobě stejně jako předchůdce HTG RESP spojuje dvě funkce v jednom produktu. Umí to co se od kvalitního nákrčníku očekává, tzn, chrání před zimou, odvádí pot, je z něj čepice, šála, kukla nebo rouška. Nákrčník RESP 2.0 je ale vybaven na přední vnitřní straně kapsou na vložení filtrační vložky o velikosti chirurgické roušky, takže mnohonásobně zvyšuje respirační ochranu ale lze do něj jako filtr použít jakoukoli roušku standardních rozměrů. Pro HTG RSP 2.0 nabízíme filtry od společnosti NANOINDUSTRY s certifikovaným záchytem na úrovni FFP2, tzn., min. 96%.

Nákrčník je vyroben z nejlepšího MERINO 165® vlákna, vybavený přídavnou funkcí respirační ochrany. Na přední straně umístěná vnitřní kapsa umožňuje vložení respirační vložky úrovně FFP 1 až FFP 3. Stahovací systém udržuje nákrčník ve správné pozici na obličeji.


Materiál:

Merino MERINO 165® má průměr pouze16 µm a je nejjemnější vlněné vlákno, které absorbuje vlhkost přicházející z vnitřní strany nákrčníku a zajišťují dokonalou izolaci proti chladu. Vlna je ošetřena technologií Superwash proti plstnatění. Speciální anti-bakteriální vlastnosti Merino vlákna nezatěžují váš organismus cizorodými látkami jako jsou ionty stříbra nebo chemické úpravy vláken.

Zároveň chrání před účinky zášlehu plamene kdy odolnost přírodního merino materiálu je až 570 C°. Díky tomu že se přírodní merino netaví jako syntetické materiály, nedochází k druhotným poškozením kůže při zásahu plamenem.

  •     materiál MERINO 165® FD (Fire Durability) s vláknem 16,5 micronu
  •     nejlepší vlákno Merino vyrobené v EU
  •     anti-bakteriální vlastnosti bez negativního zatížení organismu
  •     odolnost proti ohni do 570 C° (mimo kapsu na filtrační vložku)
  •     technologie splétání merino vláken do vícesměrné struktury pro maximální odvod
        vlhkosti
  •     odolný povrch materiálu zvyšuje trvanlivost zejména při styku s velcro zipem apod.

Symboly ošetřování:         

Patentováno UV 2020-37382