CZK / EUR

RED DOT ONE FAST SAFE pouzdro na pistolový zásobník, vz. 95

102845
102846 102847 102848 102844 102964 102965 102963
Cena: 1 053 Kč  s DPH 870 Kč  bez DPH
Množství: ks
Dostupnost: skladem
Kód zboží: 177/CZE

Popis produktu

Popis produktu

  • Bezpečné uložení zásobníku díky 2 pružným blokům v pouzdře
  • Bez použití velcro
  • Připevnitelné na opasek nebo MOLLE vazbu
  • Nízký profil pouzdra

 

Pouzdra RED DOT ONE "FAST SAFE" byla navržena speciálně pro střelce, kteří vyžadují použitelnost ve službě nebo bojových operacích a mají vysoké nároky na bezpečnost zásobníku v pouzdru, rychlost vytažení zásobníku z pouzdra, co nejnižší profil pouzdra a rádi se obejdou bez velcro zipů. 

Naše pouzdra FAST SAFE jsou naprosto unikátní v oblasti designu a uživatelských vlastností. Zajištění zásobníku v pouzdře je předně vyřešeno dvojicí pružných bloků z kydexu uvnitř pouzdra, které svírají zásobník v jeho dolní části. Konstrukce pouzdra je přizpůsobena tomu, aby pouze dva zmíněné bloky udržely plný zásobník v pouzdře v obrácené pozici k zemi. Dále je pouzdro vybaveno odnímatelnou flexi chlopní, která se přetahuje zepředu od zadu. Chlopeň je druhým pojistným systémem pro zajištění zásobníku v pouzdře. Zároveň chrání zásobník před mechanickým poškozením při plazení a podobných aktivitách, které vás v boji čekají a při kterých dostávají zejména dna zásobníků dost zabrat. Chlopeň ale řeší nepříjemnou věc, která ostatní pouzdra neumí. Chlopeň pouzdra FAST SAFE se díky unikátnímu designu sama složí na přední stranu pouzdra a tím pádem nepřekáží při vytahování zásobníku z pouzdra ani při jeho zasouvání do pouzdra.

Pro případ, že chcete mít jedno nebo více pouzder na vestě mít otevřené bez chlopně, není to problém, protože v ceně dostanete ke každému pouzdru flexi gumovou šňůrku s taháčkem a po odejmutí chlopně si z pouzdra jednoduchým způsobem uděláte otevřené pouzdro pro rychlé přebití.

Pouzdra FAST SAFE jsou revolucí v oblasti pouzder pro zásobníky střelných zbraní.